Roberto Matta

605581

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad och numrerad 68/125, färgetsning, ca 49x68 cm

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Roberto Matta
Budhistorik (11 bud)
4683322
2 600
4663393
2 400
4683321
4663393
4663046
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.