Jan Håfström

605561

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Utan titel, signerad och daterad Jan Håfström 1978, numrerad 28/40, färglitografi, ca 45x72 cm

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Jan Håfström
Budhistorik (9 bud)
4686772
650
4684372
600
4686760
600
4684372
550
4684917
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.