P G Thelander

605559

P G THELANDER (född 1936): Kvinna & Man med svamp, signerad och numrerad P. G. Thelander 80/105, färgetsning, ca 58x78 cm

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

P G Thelander
Budhistorik (9 bud)
4685736
4685701
4685699
600
4685698
550
4685310
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.