Giuseppe Capogrossi Tema Abstrakt & konkret

604954

GIUSEPPE CAPOGROSSI (Italien, 1900-1972): Abstrakt komposition, signerad och daterad Capogrossi 62, akvarell, ca 12x18 cm

Konst, Modernt måleri, Tema, Nutida

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (8 bud)
4686215
12 000
4684864
9 000
4669514
8 800
4666322
8 200
4666011
8 000

Slutpris SEK:
12 000
1 178 EUR, 1 308 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.