LG Lundberg

604737

LG LUNDBERG (född 1938): "Kaihomiel" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 63/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband" - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 2

LG Lundberg
Budhistorik

2019-02-08 kl 10:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.