Vas i porslin Kina 1800-tal

603631

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, figurscener och kalligrafi, höjd ca 43 cm

Skador och lagning vid mynning.

Orientaliskt, Porslin

Vas i porslin Kina 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4634970
3 400
4636391
3 200
4634970
2 400
4636378
4634970

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.