Miniatyrmålning 1700-talets tredje kvartal

595479

MINIATYRMÅLNING, 1700-talets tredje kvartal, föreställande Chevalier Claude Buissy de Tasserville, daterad på baksidan 1763, gouache monterad i mässingsram, 3,5 x 2,5 cm

Konst, Äldre måleri, Diverse

Budhistorik (17 bud)
4619074
4619060
1 900
4619066
1 800
4619060
1 600
4618625

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.