Soffbord 1970-tal

610458

SOFFBORD, benställning i mässing med svärtade ben, skiva i onyx, H. ca 49, 140x80 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffbord 1970-tal

Budhistorik (14 bud)
4607092
1 600
4607102
4607092
1 400
4607089
1 300
4607082

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.