Salongsbord Karl Johan-stil

610436

SALONGSBORD, 1900-tal, Karl Johan-stil, fanérat i valnöt, lådor i sargen, förgyllda beslag, höjd ca 75, diameter 99 cm

Ytskador, fanérbortfall

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 13

Salongsbord Karl Johan-stil

Budhistorik (11 bud)
4601652
4601915
4601652
750
4600811
700
4600811
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.