Jean Rosengren oljemålning

610435

JEAN ROSENGREN (1894-1965): Skånegård, signerad J Rosengren, olja på duk, ca 65x100 cm

Rum 9

Jean Rosengren oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4607759
4603147

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.