John Thorgren Havsmotiv

610431

JOHN THORGREN (1918-2000): Havsmotiv, signerad och daterad J. Thorgren -65, olja på duk, ca 45x75 cm

Fack 49

John Thorgren Havsmotiv

Budhistorik (26 bud)
4608167
4608154
4608149
1 900
4608137
1 800
4608124
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.