Soffbord Jea René

610425

JEAN RENÉ, soffbord, 1900-talets andra hälft, glasskiva med mönster, signerad Jean René, metall stomme, höjd 46, 138x80 cm

Brukssitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Soffbord Jea René

Budhistorik (6 bud)
4605695
1 600
4598994
4598994
1 400
4598993
4598992

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.