Spegel

610424

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, förgylld, floral dekor i pastellage, fasettslipat glas, höjd ca 144x57 cm

Speglar

Rum 9

Spegel

Budhistorik (16 bud)
4608395
4 200
4608389
4608391
3 800
4608389
3 600
4608379
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.