Oljemålning

610423

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fjordlandskap, signerad O Lange, olja på duk, ca 70x112 cm

Krackelering, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 45

Oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4607884
650
4607866
600
4607865
550
4607857
500
4607845
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.