Golv/bordslampa Le Dauphin

610407

GOLV/BORDSLAMPA, Frankrike, Le Dauphin, 1900-talets slut, trå och metall, höjd inkl. skärm ca 99 cm

Brusslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 9

Golv/bordslampa Le Dauphin

Budhistorik (8 bud)
4606591
600
4606583
550
4606590
550
4606583
500
4606589
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.