Gunnar Stålbrand oljemålning

610403

GUNNAR STÅLBRAND (född 1925): ''Hustak'', signerad Gunnar Stålbrand, olja på pannå, ca 37x60 cm

Fack 11

Gunnar Stålbrand oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4607920
600
4600855
550
4600855
4603422
4600855

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.