Thomas Nyqvist

610391

THOMAS NYQVIST (1955): Utan titel, signerad och daterad á tergo Thomas Nyquist 1990, olja på duk, ca 176x151 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 22

Thomas Nyqvist

Budhistorik (25 bud)
4607587
7 000
4607616
7 000
4607587
6 800
4607578
6 600
4607579
6 600

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.