Karl Erik Billeström oljemålning

610389

KARL ERIK BILLESTRÖM (född 1920): Hustak, signerad Billeström, olja på duk, ca 23x26 cm

Fack 8

Budhistorik (1 bud)

4606394
2019-01-31 12:13:40

2019-01-31 kl 12:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.