Kurt Jungstedt oljemålning

610386

KURT LJUNGSTEDT (1894-1963): "Gitarrspelerska", signerad Jungstedt och daterad á tergo -40, olja på pannå, ca 45,5x38 cm

Fack 52

Kurt Jungstedt oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4604172
2019-01-30 14:05:49

2019-01-31 kl 15:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.