Gunnar Norrman torrnålsgravyr

610362

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Kastanjestammen", signerad och daterad G. Norrman 1978, 5/100, torrnålsgravyr, bildmått ca 23x16,5 cm

Fack 20

Gunnar Norrman torrnålsgravyr

Budhistorik (1 bud)

4588458
2019-01-24 08:26:40

2019-01-31 kl 19:53
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.