Karl Axel Pehrson färglitografi

610353

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K. A. Persson -78, 359/385, färglitografi, bildmått ca 40x30 cm

Fack 6

Budhistorik (8 bud)
4608249
600
4608238
550
4608231
500
4608234
500
4608231
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.