Vilfåtölj 1930-tal

610343

VILFÅTÖLJ, 1930-tal, ställbar, löstagbart fotstöd, skinnklädsel, hjultrissor

Skador: Slitage

Möbler, Stolar

Rum 3

Vilfåtölj 1930-tal

Budhistorik (3 bud)

4604772
750
4596366
700
4588222

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.