Saltkar silver

610331

SALTKAR, silver, otydliga stämplar, 1700-tal, möjligen Irland, höjd ca 3,5 cm, vikt 44 g

Silver

Saltkar silver

Budhistorik (11 bud)
4606924
4606923
4606911
4606922
4606911
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.