Thure Wallner oljemålning

610311

THURE WALLNER (1888-1965): Landskapsvy, signerad Th Wallner, olja på pannå, ca 24,5x22,5 cm

Thure Wallner oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4607633
850
4588708
4607630
750
4588708
700
4607629
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.