Theresia Sandström oljemålning

610310

THERESIA SANDSTRÖM (1893-1981): "Lursjön, Hästveda", signerad Th. Sandström, olja på duk, ca 50x62 cm, oramad

Krackelering

Konst, Äldre måleri

Fack 34

Budhistorik

2019-01-31 kl 17:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.