Tom Fahlroth oljemålning

610306

TOM FAHLROTH (1921-1980): Kvinnostudie, olja på duk, signerad Fahlroth, ca 73x60 cm

Fack 3

Tom Fahlroth oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4607830
750
4605925
600
4605631

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.