Coaster 1900-tal

610293

COASTERS, 2 par, 1900-tal, nysilver, varav två med bottenplatta i trä, delvis genombruten dekor, innerdiameter ca 10,5-11,5 cm

Slitage

Diverse

Monter 24

Coaster 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
4592299
850
4606896
4592299
750
4606895
700
4592299
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.