Per-Åke Persson fotografi New York

610289

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Celebrity on Broadway'', New York 2003, signerad ā tergo numrerad 1/10, fotografi, C-print, bildmått ca 48x67 cm

Rum 13

Budhistorik (14 bud)
4608147
4608125
3 600
4607982
3 200
4604460
4599187

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.