Eric Lennarth litografier

610287

ERIC LENNARTH (född 1926): (2) Geometrisk komposition, signerade Eric Lennarth,158/325 rspektive 158/325, litografier, ca 65x63 cm

Lösa blad

Eric Lennarth litografier

Budhistorik (13 bud)
4607520
1 900
4607392
1 800
4607392
1 600
4607189
4607189
1 300

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.