Bukrar kolmårdsmarmor Walter Gustafsson

610286

BONBONJÄRER med lock, 2 st snarlika, Walter Gustafsson, kolmårdsmarmor, signerad och daterade G.W. 1981 resp. 1983, höjd ca 9 resp. 10 cm

Diverse

Monter 30

Budhistorik (11 bud)
4607205
900
4607151
850
4606885
4606858
750
4605485
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.