Vicke Lindstrand oljemålning

610266

VICKE LINDSTRAND (1904-1983): "Amalfi", signerad Vicke Lindstrand, olja på pannå , ca 46x35 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 2

Vicke Lindstrand oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4606264
2 400
4606259
4606259
1 900
4606254
1 800
4606254
1 400

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.