B&B Italia soffa

610220

B&B ITALIA, soffa, 2000-tal, Italien, underrede i vitlackerad metall, klädda i mörkt skinn, märkt, sitthöjd ca 40 cm, bredd ca 220 cm

Klädsel är löst till botten av en sida, bruksslitage, märken, repor

Möbler, Soffor

Rum 2

B&B Italia soffa

Budhistorik (9 bud)
4607967
6 400
4607976
6 400
4607967
6 200
4607952
6 000
4607944
5 000

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.