Carl Malmsten Stora fjäderbrickan

610207

CARL MALMSTEN, "Stora fjäderbrickan", fåtölj, björk, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, stoppning med skador

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 13

Budhistorik (1 bud)

4608433
2019-01-31 21:47:36

2019-01-31 kl 21:59
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.