Mona Morales Schild Ventana flakong med propp

610205

MONA MORALES SCHILDT, "Ventana", Kosta, flakong med propp, underfång i mörkgrönt samt propp i turkos,slipade sidor, signerad Kosta su 0.50, höjd med propp 18 cm

Brukslitage, repor vid botten

Glas, Konstglas

Monter 13

Budhistorik (5 bud)
4606919
2 600
4593956
2 400
4593956
4588781
4588490

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.