Oidentifierad konstnär 1800-tal England

610204

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Landskapsmotiv med kor, olja på duk, 55x65 cm.

Slitage, hål, oxiderad fernissa, krackelerad

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (12 bud)
4606033
1 400
4607142
1 300
4606033
4607023
4606033

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.