Clara Löfgren oljemålning

610202

CLARA LÖFGREN (1843-1923): Stilleben med syrener i vas, signerad och daterad Clara Löfgren 1911, olja på duk, ca 55x40 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Clara Löfgren oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4603698
4 200
4593997
4591246
3 800
4591245
3 200
4590347

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.