Miniatyrvaser kosta

610196

MINIATYRVASER, 11 st, (5) Bertil Vallien,(5) Ulrica Hydman Vallien (1) Gunnel Sahlin, Kosta, samtliga signerade och numrerade, höjd 2,5-10 cm

bruksslitage, mindre repor kan förekomma

Glas, Konstglas

Monter 6

Miniatyrvaser kosta

Budhistorik (11 bud)
4606016
950
4604258
900
4604466
850
4604258
4604464
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.