Alvar Jonson

610195

ALVAR JONSON, (1914-1985), olja på duk, stilleben, signerad och daterad -55, 33x41 cm.

Smärre slitage.

Fack 17

Alvar Jonson

Budhistorik (1 bud)

4588249
2019-01-24 00:34:56

2019-01-31 kl 16:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.