Leksakshandel från 1950-talet

610192

LEKSAKSHANDEL, diversehandel i form av låda innehållande flera livsmedelsminiatyrer. 1950-tal,
mått på lådan ca 40x25, djup 13 cm

ställvis kantstött låda, färgbortfall, miniatyraskarna slitna

Diverse

Monter 3

Leksakshandel från 1950-talet

Budhistorik (5 bud)
4607360
500
4601421
450
4598674
4592291
4589947

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.