Carl Malmsten soffbord

610185

CARL MALMSTEN, soffbord, furu, 1900-talets mitt, brännmärkt CM, höjd ca 56, 75x55 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 8

Carl Malmsten soffbord

Budhistorik (13 bud)
4608399
4607833
4608392
950
4607833
900
4607093
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.