Gobeläng

610181

GOBELÄNG, kopia efter Loire-skolan, 1900-tal, 93x115 cm

Smärre slitage.

Ändringar/tillägg
93x115

Mattor/Textilier, Väggbonader

Visas på begäran

Gobeläng

Budhistorik (25 bud)
4607954
3 400
4607949
3 200
4607948
4607678
2 800
4607946
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.