Carl Malmsten matbord Visingsö

610179

CARL MALMSTEN, ''Visingsö'', 1900-talets mitt, massiv furu, etikettmärkt Karl Andersson och söner, höjd 72, 179x76 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord, Design

Rum 22

Budhistorik (18 bud)
4607722
4607702
4607712
4607702
1 900
4607699
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.