Karl Höglund litografi

610171

KARL HÖGLUND (född 1940): Kvinnor vid piano, signerad Karl Höglund, E. A., färglitografi, med dedikation, bladmått ca 42x50 cm

Fack 33

Karl Höglund litografi

Budhistorik (6 bud)
4607281
550
4607134
500
4607274
450
4607134
4606957

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.