Albert Johansson oljemålning

610167

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Bägare",
signerad Albert Johansson, olja på pannå, ca 50x62 cm

Albert Johansson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4608324
6 800
4605367
6 600
4594859
6 400
4605366
6 400
4594859
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.