Ljusstakar 1800-tal Frankrike

610163

LJUSSTAKAR, 1800-tal, Frankrike, Restauration, förgylld brons, dekor av karyatider, lösa ljusmanschetter, höjd ca 26 cm

En ljusmanschett med smärre bristning, stearinfläckar

Diverse, Belysning, Metall

Ljusstakar 1800-tal Frankrike

Budhistorik (18 bud)
4606605
12 500
4606599
12 000
4605861
11 500
4605023
11 000
4605860
11 000

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.