Bordslampor 1800-tal

610162

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, ljus marmor förgylld brons, dekor av bockhuvuden, höjd inklusive skärm, ca 49 cm

Nedre dekorornament med smärre renovering

Belysning, Bordslampor, Diverse, Metall

Kundcenter

Bordslampor 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4606366
5 200
4605443
5 000
4606363
4 800
4605443
4 600
4599010
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.