Byrå rokokostil

610140

BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, 3 lådor, fanerad med björk, beslag i mässing, höjd ca 84, 110x48 cm

Lös skiva, slitage, fläckar, fanerskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå rokokostil

Budhistorik (8 bud)
4608350
600
4605972
550
4605828
500
4605971
500
4605828
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.