Erik Kirkegaard karmstol

610139

ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1950-tal, Danmark, teak, klädsel i svart galon, märkt, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, repor, märken

Möbler, Stolar, Design

Erik Kirkegaard karmstol

Budhistorik (24 bud)
4594547
1 900
4607812
1 800
4594547
1 700
4601629
1 600
4594547

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.