Oljemålning blomstermarknad

610121

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Blomstermarknad, signerad Renard, olja på duk, ca 60x80 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Oljemålning blomstermarknad

Budhistorik (1 bud)

4605061
2019-01-30 19:20:35

2019-01-31 kl 15:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.