Arman Brush strokes

610119

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): "Brush strokes", färgserigrafi, signerad och numrerad Arman 38/75, 80x58,5 cm

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Rum 11

Arman Brush strokes

Budhistorik (10 bud)
4606542
3 200
4604539
4604538
2 600
4604535
4604534

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.